Eskişehir’de Halk Merkezine saldırı

Aydın Arat Halk Merkezi’nin bulunduğu parka gelen kişi ya da kişilerin park ve halk merkezi binasının dış cephesindeki lambaları kırarak, bina etrafındaki kabloların bir kısmını koparttı. Çöp tenekelerini de devirenler binanın dışına tuvaletlerini dahi yaptılar.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Çevre sakinleri yaşanan saldırı büyük bir üzüntüyle karşılanırken, saldırıyı gerçekleştirenlerin bulunması için polisin gerekli soruşturmayı başlattığı öğrenildi. Aydın Arat Halk Merkezi, 21 Temmuz 2017’de Aydın Arat’ın Ailesi ve sevenlerinin katılımıyla gerçekleştirilmişti.

Odunpazarı Belediyesi’nce Eskişehir’e hizmet etmiş isimlere vefa projesi kapsamında Aydın Arat Selami Vardar, Sezai Aksoy, Orhan Oğuz gibi değerli siyasetçi ve eğitimcilerin isimleri açılan halk merkezlerine verilmişti.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir