Çıplak Rus, donmuş göle atladı bacağını kırdı

Sosyal medyada sıklıkla karşımıza çıkan videolar sayesinde insanlar 15 dakikalığına da olsa meşhur olabiliyor… Bunun son örneği Rusya’dan geldi… Havaların dondurucu soğuklukta olduğu Rusya’da bir göle girmek isteyen cesur bir yüzücü kameranın önünde şov yapmak isterken hastanelik oldu. Olayın, Rusya’nın başkenti Moskova’nın doğusundaki Balaşiha’da yaşandığı açıklandı.

 

Donmuş göle atlayış yaparak buzu kırmayı hedefleyen ve yüzme keyfi yapmak isteyen ismi açıklanmayan kadın videonun başında önce kıyafetlerini çıkarıyor ve sadece iç çamaşırları ve bir bereyle kalıyor.

Arkadaşının kamerası önünde şov yapmak isteyen kadın iç çamaşırlarıyla koşarken beresini çıkarıyor.

Arkadaşının kamerası önünde şov yapmak isteyen kadın iç çamaşırlarıyla koşarken beresini çıkarıyor.

Daha sonra koşarak göle doğru ilerleyen kadın beresini de çıkarıp yer atıyor. En sonunda sıçrayarak göle atlayan kadın hiç beklemediği bir darbe alıyor.

Genç kadının aldığı darbeyle sol bileğini kırdı.

Genç kadının aldığı darbeyle sol bileğini kırdı.

Genç kadın buz üzerinde ufak bir iz bırakarak kaydı. Genç kadın ne olduğunu anlamayarak kameralara bakıyor. Daha sonra topallayarak arkadaşının yanına gelen kadının bacağını kırdığı açıklandı.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir